alert Site'nin çevrilmiş halidireducations.com
olarak Educations.com göster: hareketli

Yunanistan'da çalışma - forum

11.12.2008 14:57   Educations.com
Burada Yunanistan'da yurtdışında okuyan tartışın! Bu konuyla ilgili bir yazı oluşturmak için, sadece "cevabını" tıklayın! Yunanistan hakkında daha fazla bilgi edinmek için, eğitim bulma ile bizim "Çalışma Yunanistan'da" çalışma kılavuzları altında kılavuzu! Ve iyi şanslar okumak! Saygılarımla // Educations.com ekibi

RE: Yunanistan'da Eğitim
28.10.2010 22:17   Ange

Bir Hellen üniversiteden doktora ilgileniyorum. Ben lütfen devam olarak nasıl Önerileri? Değil bilimler fakat tercihen yasal çalışmalar ya da hükümet / siyaset. Belki tarih

21.4.2012 16:40   sikandar latif

Ben Pakistan'da bir lise yaptım ve Yüksek Orta Belgesi istiyorum. Yunanistan'da yaşıyorum ve ben var ben bir giriş almak için lütfen yapabileceklerinizle iki yıl ikamet vizesi

19.3.2015 02:04   syed

Ben mikrobiyoloji yüksek lisans sahibi değilim .ve daha fazla çalışma ülkenize gelip nasıl başvurulur? Bana yol için lütfen istediğim

RE: RE: Yunanistan'da Eğitim
19.3.2015 08:58   Brittany Holtsinger

Merhaba,

"= bir doktora düzeyinde burada . Eğer ilgi bir program bulursanız, bir bilgi istek formunu doldurun. Bu üniversiteye doğrudan gönderilecek ve onlar size daha fazla yardımcı olacağım.

çalışmalarla İyi şanslar

Educations.com

7.4.2015 18:47   Balkis

Merhaba,
Liseyi Haziran'da mezun olmak için gidiyorum, ben Yunanistan'da üniversitelerin birinde uygulamak istiyorum.
Ben Yunanca okumak zorunda mıyım? Ve nasıl başvuruda bulunabilir? Ve ben yaşam masraflarını karşılamak gerekiyor?
Teşekkür ederiz

4.9.2015 22:43   hassan

Ben Veteriner Laboratuar İran Üniversitesi'nden lisans derecesine sahiptir. Şimdi Atina Üniversitesi'nde veteriner bilimleri okumak istiyorum. Başvuru hakkında bana bildiriniz.

7.7.2017 22:44   Tanvi

Ben sadece 10'umdan vazgeçtim ve gemide çalışmasını isteyeceğim, lütfen bana yardım et.

RE: Yunanistan'da Yurtdışında Eğitim
10.10.2017 12:54   Chibuike

Yunanistan'da okumayı planlıyorum ve biraz yardıma ihtiyacım olacak
Teşekkürler

RE: RE: Yunanistan'da Yurtdışında Eğitim
31.10.2017 09:42   Josh, educations.com team

Merhaba,

Göndermek için teşekkürler.

Yunanistan'da eğitim görmek neye benzediğini öğrenmek için burada çalışma kılavuzumuza bakmanızı tavsiye ederim. Eğitim sistemi, vize gereksinimleri vb. Ile ilgili bazı yararlı bilgileri özetlemektedir.

Yunanistan'daki üniversiteleri ve programları burada da görebilirsiniz . İlgilendiğiniz bir şey bulursanız, doğrudan onlarla iletişime geçmek için ders / okul sayfasındaki "bilgi talep" formunu kullanabilirsiniz. Size daha fazla bilgi verebilir ve size daha fazla yardımcı olabilirler.

İyi şanslar,

Josh, educations.com ekibi.

Bir el, Amerika haritasında oturan bir iPad kullanır.

İPad kazanın!

Anketimize katılın ve çalışmalarınız için yepyeni bir iPad kazanın! Yanıtınız, gelecekteki öğrencilerin yurtdışındaki mükemmel çalışma fırsatlarını bulmalarına yardımcı olacaktır.

Bir ipad istiyorum

Yurtdışında Eğitim Alınacak İlk 10 Ülke

Yurt dışında nerede eğitim görmelisin? Hangi ülkelerin yurtdışındaki destinasyonlarda en iyi çalışmayı yaptığını görmek için resmi 2019 ülke sıralamasını inceleyin.

2019 sıralamasını görüntüleyin

Avrupa'da okumak için 5000 € burs kazanın

Avrupa'da yüksek lisans yapmayı mı düşünüyorsunuz? Öğrenim ücretlerinizi karşılamak ve bir sonraki harika maceranıza bir adım daha yaklaşmanızı sağlamak için bir burs sunuyoruz!

Uygulamalar şimdi açık

Get education news straight to your inbox

Enter your details below to get the latest news on international education and studying abroad!

This field is used for controlling automatic form submits. Please leave it blank:
Enter your details:

Bizim gibi?

Facebook'ta bir inceleme bırakın, böylece sizin gibi başkalarının yurtdışında eğitim almaları için mükemmel bir macera bulmasına yardımcı olabiliriz!

Bize tavsiye ⭐